Luksusowy, nowoczesny dom Scandian 140 na sprzedaż

Artykuł / promowany

 

Działka i lokalizacja:

Dom położony jest w Sarnowie. 20 min drogi trasą szybkiego ruchu do ronda w Katowicach.

W pobliżu znajdują się: market, ośrodek zdrowia, bankomat, szkoła, trasa szybkiego ruchu (Katowice-Częstochowa). Od zalewu Pogoria dom dzieli około 2km. Dla ludzi którzy chcą mieć posiadłość blisko miasta a zarazem potrzebują ciszy i spokoju oraz miejsca gdzie aktywnie mogą spędzić czas ten dom to idealne rozwiązanie.

Dom posiada przyłącze gazowe, prąd oraz wodę oraz szambo

Działka w całości jest uzbrojona w studzienki odwadniające teren

Teren jest zniwelowany, ogrodzony, wykonany jest dojazd z dolomitu (finalnie pod kostkę)

Działka ma 1045 metrów + 1/4 udziału w drodze współasność 480m

Rozplanowanie przestrzenne:

Nasz pokazowy I My Home ma 140m(2) powierzchni użytkowej. Jest  długi na około 15 m oraz szeroki na 8m.  Wchodzi w to garaż, salon z kuchnią, łazienką oraz pomieszczeniem technicznym na parterze. Na pierwszym piętrze mamy dwie przestronne sypialnie, łazienkę oraz pomieszczenie w którym można zaaranżować bardzo pojemną garderobę lub mini biuro. W wersji pokazowej dom ma również niesamowitą antresolę która daję dużą przestrzeń i poczucie komfortu domowników.

Konstrukcja i technologia

I My Home jest domem energooszczędnym w konstrukcji drewnianej, ściana ma grubość ponad 40 cm. Szkielet stanowią masywne drewniane słupy wypełnione w 35 cm  wełną mineralna. Konstrukcję z obu stron usztywnia płyta OSB. Na parterze jak i na piętrze dom posiada ogrzewanie podłogowe oraz wylewkę z anhydrytu co poprawia właściwości cieplne, a zarazem usztywnia konstrukcje stropu dzięki czemu w naszym domu nie słychać „echa” jak w typowych domach drewnianych. Dom z zewnątrz pokryty jest wiatroizolacją, a następnie wykonana jest elewacja. 8 cm styropianu i tynk akrylowy. Domy Naszej firmy mają znacznie większą sztywność niż standardowe domy szkieletowe, dzięki czemu możemy tworzyć poddasza bez jętek co wpływa na estetykę wnętrza oraz ich zagospodarowanie. Konstrukcja naszego budynku przewiduje również pełną zabudowę stropu dzięki czemu budynek może mieć 160m(2) powierzchni użytkowej. Daje to możliwość zwiększenie liczby pokoi na poddaszu, które dzięki wysoko poprowadzonej linii dachu jest praktycznie w pełni użytkowe.  Jest to kolejna zaleta naszego domu. Istnieje również możliwość zmniejszenia powierzchni całkowitej domu do do np 100 czy 120m(2) bądź zwiększenia do 200m(2) ponieważ nasza modułowa technologia pozwala w pełni na modyfikację długości konstrukcji. Dom jest również idealny do zabudowy szeregowej czy bliźniaczej.

Instalacje

Nasz dom jest wyposażony w instalację elektryczną, instalację alarmową, instalację centralnego odkurzania, instalację pod system inteligentnego domu, instalacje wodno-kanalizacyjną, rekuperację (która odpowiada za właściwą wymianę powietrza w domach energooszczędnych jak i pasywnych). Okna jak i drzwi wyposażone są w kontaktrony dzieki czemu możemy uzbroić alarm w trybie nocnym i nadal bez problemu poruszać się po domu bez konieczności jego rozbrajania. Okna dachowe na antresoli są sterowane elektrycznie dzięki czemu w upalne dni możemy je bez problemu otworzyć. Od strony południowej okna dachowe posiadają rolety które chronią od słońca, również możesz nimi sterować elektrycznie. Na parterze każde okno wyposażone jest w roletę antywłamaniową co zapewnia bezpieczeństwo. Wszystkie okna oraz drzwi posiadają współczynniki przenikalności termicznej zaliczanej do klasy energooszczędnej.

Normy i jakość:

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości okien, drzwi (Wiśniowski Creo) , bramy garażowej (Wiśniowski Prime) oraz odpowiedniego docieplenia dom spełnia normy pasywności. Należy również zwrócić uwagę na prostą bryłę budynku która ma za zadanie zminimalizowanie ilości mostków termicznych oraz system rekuperacji który odpowiada za właściwą wymianę powietrza w budynku.  Do budowy domu używamy najlepszych certyfikowanych materiałów, a nasi budowlańcy mają wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala na utrzymanie najwyższej jakości naszego produktu. Nasz dom spełnia  normy EU pasywności które  wejdą w życie z 2021r. Budując dom pasywny możesz starać się o dofinansowanie nawet do 50 000 tys zł co jest kolejnym atutem biorąc kredyt na inwestycję jaką jest budowa domu.

Design i funkcjonalność

I My Home został zaprojektowany by pokazać lepszą stronę życia. Jest szczytem możliwości nowoczesnej architektury, designu i technologii.  Wszystko podporządkowaliśmy funkcjonalności i potrzebom mieszkańców. Budując dom z naszą firmą możesz być pewien że jego design będzie ponadczasowy. I My Home to więcej niż dom, to zupełnie nowy kierunek. Sam wybierz kolor i typ elewacji. Zaprojektuj razem z Nami swoje wnętrze. Zanim dom powstanie Ty już będziesz pewny że podjęte decyzje są trafne, a wizualizacje wykonane przez naszą firmę Cie w  tym utwierdzą. Zaplanujemy i doradzimy gdzie chcesz przewidzieć centralne odkurzanie, oświetlenie na zewnątrz budynku czy monitoring. Nasze doświadczenie pozwoli Ci na uniknięcie błędów w czasie procesu projektowego jak i budowlanego, dzięki czemu będziesz mógł ze spokojem jedynie doglądać jak powstaje Twój dom.

Twórcy

Odrzuciliśmy wszelkie ograniczenia i dajemy Ci gotowe rozwiązanie. Jeszcze nikt przed Nami nie stworzył tak wyjątkowego domu, a wszystkie chwile, które w nim spędzisz mogą być równie wyjątkowe. Pomysłodawcą projektu jest Filip Totoś, młody polski projektant. Grzegorz Grys jest głównym architektem I My Home. Połączenie precyzji, ekologii, polskiego designu i kunsztu nowoczesnej, modułowej architektury przyczyniło się do powstania domu na miarę nowej epoki.

Cena domu W Sarnowie 

Dom w wersji pokazowej z działką kosztuje 620 000 zł .

Skontaktuj się z Nami

Odpowiemy na wszelkie pytania. Już dziś możesz umówić się na prezentacje domu pokazowego. Domek znajduje się 20 minut drogi od Katowic w miejscowości Sarnów. Jeżeli jesteś zainteresowany budową domu w innej lokalizacji również zapraszamy!

tel kontaktowy 516-121-291 Filip Totoś

Zobacz więcej zdjęć z realizacji na:

www.facebook.com/imyhome.eu

Dom przyszłości dostępny już dziś!!!